Pridané: 30. septembra 2015 | Autor: admin

Ako zväčšiť malý byt vďaka vstavaným skriniam?

Bývate v malom byte? Cítite sa v ňom stiesnene a zároveň trpíte stálym nedostatkom úložných priestorov? Všetky problémy vám pomôže vyriešiť len jediný kus nábytku – vstavaná skriňa. Ako možno efektne zväčšiť byť vďaka tomuto interiérovému zariadeniu?

 

Vstavané skrine nahradia všetok nábytok potrebný v byte

Vstavané skrine skryjú veľké množstvo malých úložných miest do jedného veľkého. V byte preto nebudete potrebovať už žiadnu šatníkovú skriňu či rozličné komody. Vďaka vysokej variabilite odkladacích priestorov ich vstavané skrine plnohodnotne nahradia. Priestor v byte sa tak otvorí, presvetlí a bude viac vzdušný. Práve preplnenie bytu množstvom samostatných kusov nábytku spôsobuje pocit stiesnenosti, ktorý vstavané skrine rovnako odstránia. Navyše, je možné ich umiestniť aj do nevyužitých kútov chodby. Ak nedisponujete rozľahlou chodbou, vstavaná skriňa nespôsobí výraznú ujmu ani v spálni či v obývačke. Síce vám z miestnosti ubudne časť z rozlohy, no táto strata sa dá šikovne zamaskovať inými trikmi.

 

Posuvné dvere dokážu priestor opticky až zdvojnásobniť

Doslova čarovanie s optickou veľkosťou bytu umožňujú posuvné dvere na vstavaných skriniach. Tie je možné okrem základného dreveného materiálu či rozličných výplní vo forme lakovaných skiel vyhotoviť aj v prevedení zrkadiel. Ak sa rozhodnete, že si na celú plochu vstavanej skrine necháte umiestniť zrkadlá, priestor bude na oko pokračovať aj za skriňou. Po vstúpení do priestoru preto nadobudnete dojem, že je dvakrát väčší než v skutočnosti. Táto optická hra je v interiéroch využívaná naozaj frekventovane a predstavuje jeden z najjednoduchších spôsobov, ako opticky zväčšiť byt.

Chcete aj vy vyriešiť problém s malým bytom prostredníctvom vstavaných skríň?Vstavané skrine Aludoor vám s tým zaručene pomôžu. Kontaktuje šikovných dizajnérov, ktorí vám vyhotovia návrh vstavanej skrine priamo na mieru alebo si ho vytvorte jednoducho aj sami prostredníctvom aplikácie Online návrhár.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*