Pridané: 17. februára 2014 | Autor: admin

Botníky má na chodbe svoje miesto

Ak sa cítite vo vašej predsieni stiesnení a zavalení  vecami je vhodné zadovážiť si predsieňovú stenu. Pomocou tohto kusu nábytku si vytvoríte pri vstupe do bytu poriadok a budete sa cítiť útulne. Všetko čo potrebuje bude úhľadne upratané a vy sa nemusíte každé ráno stresovať pri hľadaní šatky alebo dáždnika a podobne.

Predsieňové steny sú zhotovené z kvalitných materiálov a jednoduché na manipuláciu. Niektoré modely sú doplnené zrkadlom, čo Vám umožní skontrolovať svoj vzhľad tesne predtým ako opustíte svoj domov.

 

predsieňová stena

 

Vybrať si môžete z väčších nábytkových súprav alebo jednoduchších prevedení, ktoré majú viacero vešiakov v nastaviteľných výškach. Vhodné je siahať po tých prepracovanejších, pretože si do nich môžete uložiť viac vecí a sú oveľa prehľadnejšie. Takéto zostavy zväčša tvorí veľké zrkadlo, skrinka, menšie zásuvky, vešiaky a poličky. Do väčšej skrinky si môžete zavesiť prechodné bundy a kabáty. Menšie poličky sú ideálne na umiestnenie čapíc, šatiek, šálov a rôznych doplnkov. Do zásuviek si môžete odložiť rôzne spreje na obuv, kefky na čistenie obuvi alebo drobné doplnky.

Vešiaky sú ideálne na odkladanie oblečenia a dáždniku. Na vrch menších skriniek si môžete uložiť kabelku alebo športové potreby, ktoré potrebujete mať po ruke pri odchode. Vhodným doplnkom sú aj poličky alebo vešiaky na kľúče, ktoré vás zbavia večného chaosu a hľadania kľúčov v rannom zhone.

 

 

Botníky

Botníky sú kusom nábytku, bez ktorého sa nevie zaobísť azda žiadna domácnosť. Do botníkov si môžete prakticky uschovať obuv a papuče bez toho, aby ste sa o nej v predsieni potkýnali. Botníky sú vyrobené rôznych zostavách. Je vhodné ich farebne vyberať podľa farby vašej predsieňovej steny, aby spolu pôsobili harmonicky.

 

zásuvkový botník vysoký

 

Botníky sú dostupné vo viacerých prevedeniach. Môžete si vybrať otvorené policové botníky, ktoré môžu byť v prípade potreby doplnené látkovým závesom.  Botníky, ktoré sú uzatvárateľné sa môžu otvárať rôznymi spôsobmi či už pomocou vyklápacieho systému alebo klasickými zásuvkami či dvierkami. Taktiež si môžete vybrať materiál, z ktorého je botník vyrobený či už z laminátového materiálu alebo kvalitného dreveného masívu, ktorý ma dlhú živostnosť.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.