Pridané: 4. marca 2012 | Autor: admin

Kolobežky a detské odrážadlá

Máte dieťa staršie ako jeden rok a neviete , čo by ste mu kúpili? Čo takto odrážadlo. Bude trénovať jeho fyzické schopnosti, dieťa si tak zdokonalí svoju rovnováhu a navyše sa pripraví na použitie bicykla. Tak preto to neskúsiť. cena je našťastie veľmi prijateľná. Začína sa niekde na hranici 10€, niekedy dokonca aj menej.

Odrážadlá s motívom

Nie je problém zohnať odrážadlo s motívom z niektorej známej rozprávky. Ak hľadáte odrážadlo s postavičkami Nema, Macka Pu alebo Barbie, určite si to svoje v ponuke nájdete. Musíte ale rátať s tým, že sa to premietne aj do samotnej ceny odrážadla. Odrážadlá s motívom sú spravidla o polovicu drahšie.

Nezabúdajte na prilbu

Jazda na bicykli, kolobežke alebo trojkolke môže byť často pre dieťa nebezpečná. Úrazov spojených s týmito aktivitami nie je málo a preto je dôležité dbať na zvýšenú opatrnosť. Vhodnými ochrannými prostriedkami dokážeme obmedziť vážne zranenia na minimum. Asi najzákladnejším ochranným prostriedkom pre dieťa je prilba. Dbajte na výber správnej veľkosti a následné dôkladné nastavenie.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.