Pridané: 5. marca 2012 | Autor: admin

Nábytok do predsiene

Prvý dojem môžeme urobiť iba raz. A to platí aj pri vstupe do bytu. Aby bola predsieň dokonalým obrazom vášho estetického cítenia, je veľmi dôležité tomuto priestoru venovať dostatočnú pozornosť. My si teraz povieme, čo do predsiene patrí a čoho by ste sa mali vyvarovať. Vymenujeme si určité pravidlá, ktoré vás dovedú k vysnívanej predsieni. Stačí pozorne čítať.

Botník

Miesto na topánky, ktoré je zároveň estetickým doplnkom priestoru. Áno, hovoríme o botníku. Tento nábytok môže mať viacero podôb. Najčastejšie sa však stretávame s plytkými polovysokými skrinkami, ktoré dokážu do svojich útrob pojať dostatočné množstvo topánok.  Povrchová úprava závisí už len od vášho vkusu.

Vešiaky

Do predsiene patrí neodmysliteľne aj vešiak. Akú bude mať podobu závisí len od vás. obľúbené sú aj takzvané vešiakové steny, ktoré v sebe kombinujú výhody vešiaka a odkladacieho priestoru.  Druhou možnosťou sú nástenné vešiaky. Jedná sa o najlacnejšiu verziu vešiaka určeného do predsiene. Na druhej strane takéto nástenné vešiaky sú plnohodnotným výrobkom dokonale slúžiacim na svoj účel.

Sedenie

Súčasťou predsiene by malo byť aj miesto, kam sa môžu hostia v prípade potreby posadiť. Malá stolička alebo taburet sú plne dostačujúcim riešením.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.